Домой / Новини / Ретро ялинка в бібліотеці

Ретро ялинка в бібліотеці

Новий рік наближається і вже кружляє нас у святковому коловороті. Цього року працівники районної бібліотеки для дітей імені Олеся Донченка та абонементу центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика нестандартно підійшли до оздоблення свого приміщення. В фойє вони оформили виставку інсталяцію «Новорічне ретро». До уваги користувачів представлені святкові вітальні листівки 70 – 80 років минулого століття, власноруч виготовлені ліхтарики та гірлянди в стилі тієї епохи та вбрана старими новорічними іграшками ялинка.

Запрошуємо всіх завітати до нас. Сподіваємось святкове оформлення бібліотечного простору сподобається користувачам та гостям бібліотеки. Для зовсім юних воно буде цікавим і несподіваним, а для дорослих, стане спогадом про дитинство.

x

Проверьте также

«В душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро»

Стартувала благодійна акція «В душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро» Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – ...