Домой / Новини / «Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в лавах ЗСУ. Після проголошення в 1991 році Незалежності України у країні не було святкової дати, в яку б офіційно шанували військових. День Збройних Сил України заснували законом від 6 грудня 1991 року, а саме святкування події встановлено з 1993 року.
З нагоди свята в читальній залі Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика оформлена книжкова викладка «Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».
На викладці представлені періодичні видання та книги, в яких йдеться про історію та сучасне українського війська, про види військ: Сухопутні війська, Повітряні сили, Військово-морські сили України.

x

Проверьте также

«В душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро»

Стартувала благодійна акція «В душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро» Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – ...