Домой / Новини / Обласний семінар-практикум «Бібліотечні сервіси для дитини»

Обласний семінар-практикум «Бібліотечні сервіси для дитини»

5 листопада цього року працівники районної книгозбірні ім.Володимира  Малика та районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка  долучилися до обласного семінару-практикуму «Бібліотечні сервіси для дитини», який відбувся в онлайн-режимі на платформі ZOOM, організований Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного.

Разом з колегами ми підвищили свою кваліфікацію в напрямку впровадження нових послуг та інформаційних продуктів, розвитку онлайнових сервісів; трансформації соціальної місії та інформаційної функції бібліотеки в сучасних умовах.

Цікавими та корисними були консультаціі, презентаціі від провідних фахівців Національної бібліотеки України для дітей

До участі в семінарі долучилися працівники відділу дитячого та сімейного читання Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка – Ігнатова Юлія Анатоліївна та Бучукурі Оксана Станіславівна, які поділилися своїм досвідом роботи, ознайомилися з новими напрацюваннями та обговорили проблеми, що цікавлять бібліотечних працівників.Зацікавив досвід наших кременчужан.

Дякуємо Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного за запрошення та професійно організоване онлайн-навчання.

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...