Домой / Новини / Плекаємо патріотів України

Плекаємо патріотів України

Сміливі будьте, козачата!
Даруйте Україні вірність!
У старших вчіться захищати
Домівку рідну й людську гідність!

Кілька років тому наш народ почав відзначати велике державне свято – День захисника України. З цієї нагоди в стінах районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка для юних читачів відбулося історичне перехрестя «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків».
Відвідувачі бібліотеки вшанували пам’ять волелюбних предків – козаків, які завжди боролися за незалежність рідної держави, ветеранів Другої світової війни, які також воювали за свою землю. А також висловили вдячність, любов та повагу усім тим, хто захищає наш спокій, і згадали тих, хто поклав своє життя на Сході України в ім’я єдності нашої держави.
Отже, 14 жовтня – день, який символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам.

x

Проверьте также

У нього немає нудних книг

17 листопада відомому письменнику, сценаристу, журналісту Андрію Кокотюсі виповнилось 50 років. Його ім’я досить швидко ...