Домой / Новини / І знову зустріч

І знову зустріч

3 жовтня у суботній погожий осінній день при Величківському сільському клубі відбулось чергове засідання клубу «Надвечір’я». Умови карантину змусили цей захід провести у форматі концерту перед будівлею клубного закладу. Подяка глядачам, які витримали основні правила карантинного режиму.
       На початку святкової програми з вітальним словом до людей похилого віку звернувся в.о. старости Станіслав Миколайович Ігнатенко. Він розповів про проблеми сьогодення, їх вирішення,  і побажав старшому поколінню міцного здоров’я і всього найкращого.
       Потім аматори сцени дарували всім присутнім пісенні вітання, за що глядачі тепло аплодували. Захід закінчився під веселі і оптимістичні рядки пісні «Буде все в нас добре» і заключні слова вдячності і побажання артистам «малої сцени» від С.М.Ігнатенка. Традиція проведення засідання клубу «Надвечір’я» у Величківці вкорінилась і, сподіваємось, прижилась надовго.
x

Проверьте также

У нього немає нудних книг

17 листопада відомому письменнику, сценаристу, журналісту Андрію Кокотюсі виповнилось 50 років. Його ім’я досить швидко ...