Домой / Новини / Черговий гурток взаємодопомоги з нагоди Дня Незалежності України

Черговий гурток взаємодопомоги з нагоди Дня Незалежності України

Напередодні Дня Незалежності України на  подвір’ї Лубенської районної дитячої бібліотеки імені О. Донченка відбувся гурток взаємодопомоги для літніх людей. Організували тематичну зустріч Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з районною книгозбірнею.  А говорили під час зустрічі на тему психологічної допомоги при тривалій ізоляції в  житті літніх людей в наслідок  COVID- 19.

Подібні зустрічі покликані заповнити потребу у самозарадності спільнот літніх людей та посилити боротьбу з наслідками пандемії коронавірусу. У ході заходу учасники отримали більше наукової інформації про коронавірусну інфекцію та запобіжні засоби захисту при пандемії та взяли участь у інтерактивних вправах, які допомагають впоратися з самотністю.

Нині такі щедрі жести особливо підбадьорюють та підтримують соціально незахищені верстви населення, адже учасники отримали не тільки інформаційні матеріали, а і набори засобів індивідуального захисту та санітайзери.

Гуртки самодопомоги відбуватимуться у рамках проєкту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID — 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області», що  реалізується Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...