Домой / Новини / Зустріч бориспільських бібліотекарок з лубенською письменницею.

Зустріч бориспільських бібліотекарок з лубенською письменницею.

12 серпня в Лубенських міській та районній бібліотеках відбувся навчально – ознайомчий візит обміну практиками проєкту протидії інфодемії. Місто Лубни зустрічало гостей — працівників бібліотек Борисполя.
В Лубенській центральній книгозбірні ім. Володимира Малика бориспільські бібліотекарки зустрічалися з письменницею Раїсою Плотниковою .
Валентина Сьомак, директорка Лубенської ЦБС у своєму виступі ознайомила колег з літературними надбаннями нашого краю та представила члена Національної спілки письменників України Раїсу Плотникову, наголосивши, що зустріч саме з пані Раїсою організували не випадково. Адже наша землячка літературною альма матер вважає саме бібліотеки , а літературним наставником — відомого українського письменника Володимира Малика.
В ході зустрічі присутні мали можливість з перших вуст почути, як створювався роман « Реквієм для Рози», який в 2016 році став лауреатом Міжнародної літературної премії «Коронація слова» та отримав спеціальну відзнаку «Вибір видавця». Дізналися про роботу над романом «Непманша»,що є продовженням попереднього твору. Особливі емоції викликав уривок , який прочитала донька авторки Марта .
Зустріч відбулася в теплій, невимушеній атмосфері та залишила незабутні враження.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...