Домой / Новини / Зверни своє серце до казки
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зверни своє серце до казки

Ще з колиски все життя живе казка з нами.
Вона розуму навчає, мудрості з роками.
В ній живуть чарівне слово, пісеньки, прислів’я.
В ній живе вкраїнська мова і природа дивна.

Дбаючи про цікаве та змістовне дозвілля малечі, працівники районної бібліотеки для дітей ім. О.Донченка на подвір’ї книгозбірні представили казково-рекламну акцію «Веселка казкових сторінок».
Казка запросила на гостину найменших читачів книгозбірні. Адже з казки малюки починають мандрівку у життя. Казка зустрічає малечу на порозі кольорового світу, щоб повести в майбутнє шляхом добра та краси. Вона вчить і виховує, допомагає дітям стати сильними, красивими душею. У своїй торбинці казка несе вічні істини, загальнолюдські цінності, життєвий досвід та знання.

На малечу чекав казковий зоопарк, казкові перлини, казкове асорті, розмаїтий світ книги, приємний затишок та радість спілкування. Казкознавчики мали можливість разом з казковими героями поринути у світ загадок і таємниць, надзвичайних пригод та чарівних перетворень. Жодними незгодами не заглушити потяг дітей до слова, до прекрасного, вічного.
Казковий бібліосерпантин доводить, що казка – це дитинство людства, невичерпна скарбниця його мудрості. І чим більше малюків їх читатиме, тим більше казок житиме серед нас, тим впевненішою ходою вони йтимуть по світу, сіючи доброту, правду і мудрість.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...