Домой / Новини / День матері — свято любові і поваги.

День матері — свято любові і поваги.

Вельмишановне жіноцтво лубенського краю!

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначається День матері — свято любові і поваги. Ми, працівники відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації спільно зі спілкою жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» завжди були з Вами в цей день, дорогі наші краянки. Для вас звучали найщиріші вітання і линули любі серцю пісні. І сьогодні, попри карантин, ми не можемо залишити Вас поза своєю увагою, адже єдиним справжнім подарунком у цей день є вираження взаємної любові! Любов матері — основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви.

Мама – найдорожче слово в світі. Де б ми не були, що б не робили, вона завжди освітлює наш шлях ніжним серцем, сповненим любові. День матері – це одне з найзворушливіших свят, бо кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Маму створив Бог на цій землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського. У цей святковий весняний день прийміть найщиріші вітання та побажання щастя, здоров’я, добра та миру. У Ваших родинах хай лунає дзвінкий сміх діточок, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистим щебетом звеселяли Ваші душі та множили надію на краще майбутнє. І дай нам, Боже, діждатись ще тієї пори, коли чисте синє небо зігріє наші душі теплом, коли ми зможемо зустрітися, поспілкуватися один з одним,обійнятися. Радійте кожній миті життя, насолоджуйтесь цвітінням білопінних садів, слухайте, як в чистому мирному небі розливається нескінченне соло неперевершеного співця – жайворонка. Нехай весняне свято розморозить нас, об’єднає і згуртує! Щастя, здоров’я всім Вам, дорогі Матері! А все, що дбайливо Вами твориться і плекається, хай поповнює ріку на благо і славу нашої спільної великої матері України!

 

Ніхто любити так не вміє,
Ніхто так словом не зігріє,
Ніхто не зможе так чекати,
Як рідненька наша мати.
Так дай же, Боже, у колі роду,
У колі роду, а в хаті згоду.
Щастя, любові, добру долю,
Вчинивши тим самим задуману волю.
*** Де взяти слів, щоб вдячність передати
За все добро, за ласку, за любов,
За світ оцей, що нам подарували,
І за тепло, що даруєте знов.
Нехай Вас пам’ятають внуки й діти,
Нехай в саду співають солов’ї,
Бажаєм Вам за сто в здоров’ї жити,
Добра і щастя в вашому житті!

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...