Домой / Новини / Літературна_орбіта

Літературна_орбіта

На Літературна_орбіта онлайн була запрошена Ганною Панютою, керівницею однієї, як на мене, з найкреативніших бібліотек-філій м. Полтави. Разом з Наталією Мусієнко, провідним методистом бібліотеки Малика долучилися до відео конференції.

Враження від онлайн-зустрірі неймовірні. Зустріч з талановитими,неймовірно позитивними літераторами Олег Шапошніков, Наталя Шевченко, Zoryana Kindratishin Olena OlshanskaJulia StyrkinaМарія Козиренко надовго залишить світлі спогади. Можливо ще й тому, як написала в коментарях пані Зоряна,нам дійсно усім «увесь цей карантинний час бракувало обміну енергетикою, щирим словом,чудовою поезією». І нехай це спілкування на відстані,впевнена, що всі учасники ще довго згадуватимуть чудові миті бути разом. Такі ми вже є.

Як для бібліотекаря — це новий корисний бібліотечний досвід проводити заходи онлайн.Тож респект наших організаторам і невгамовній пані Ганні. До речі, більш детально познайомилася з творчими здобутками та життєвими сторінками присутніх авторів. Вірю, наступна зустріч в Лубнах . Щиро рада знайомству.

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...