This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / І березень дарує диво, розпочинаючи весну…

І березень дарує диво, розпочинаючи весну…

Ось і дочекалися ВЕСНИ! І саме такої, як ми уявляли! І сонечко, і безхмарне небо, і таке настояне повітря! А ще — наповнена весняним настроєм зала кафе «Любава». Тут зібралося самовіддане жіноцтво Лубенщини — жінки, під опікою яких виховуються діти і внуки, матері, які створили прийомні сім’ї, представники районного клубу «Надвечір’я», артисти, активістки ГО СЖТ «За майбутнє дітей України». Саме спілчанки на чолі з Раїсою Кошель, жінкою невгамовною, жінкою світлої і щедрої душі, 15 рік поспіль ініціюють проведення соціокультурного заходу «Березневі зустрічі». І долучаються до його організації районна та міська влади, відповідні служби, депутати та благодійники.
Тож і цьогоріч завітали на святкове дійство Олександр Грицаєнко — міський голова Лубен, Фахраддін Мухтаров — депутат Полтавської обласної ради і головний спонсор заходу, які зі словами найкращих, найщиріших побажань вітали краянок. Допомогу у проведенні «Березневих зустрічей» надала і служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради
Присутність жінки у житті кожного з нас велика. Мама дарує нам життя, хвилюється й любить, незалежно від віку. Вона виховує у нас людяність, вселяє в серця впевненість. Милі дівчата наповнюють молоді роки енергією, позитивом, радістю. Бабусі наповнюють життя змістом. Життя кожної жінки – приклад невтомної праці, турботи про своїх рідних, дітей, онуків.
Весна іде і сонце тихо мліє, коли над обрієм з’являється вона:
Дружина, мати і надія…Весна, як жінка. Жінка, як весна!
Щирі слова вітань лилися із вуст Наталії Стромко — начальника служби у справах дітей Лубенської райдержадміністрації, яка передала вітання від Олександра Циганенка — голови Лубенської райдержадміністрації. Ірина Харченко, директорка районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вітала та подарувала присутнім ще й чудову пісню. Щирі слова мовили Наталія Омельяненко, — депутатка міської ради, — Ганна Шматко, Валентина Сьомак, Галина Мощіль. Тетяна Миронова, учасниця Карпилівського «Надвечір’я» та піклувальниця онуки майстерно виконала пісню.

Щирі емоції – найкращий подарунок. Керуючись цим неписаним законом, святкова концертна програма була насиченою. Родина Васильченків , Алла Самозвон, Катерина Кондратенко, Юрій Задорожний, Маргарита Василенко. А наймолодші учасники святкового дійства Денис та Дмитро, які виховуються під опікою Алли Якименко та Тетяни Білохи з Войнихи, приправили її гуморесками та віршами. І, безперечно, як і завжди на високому рівні вела захід Людмила Пазенко, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
Це березневе свято, пов’язане з жіночою красою і ніжністю, надовго грітиме серця присутніх. Жінкам, у якому б віці вони не були, завжди приємно відчувати увагу до себе. Насамкінець слово мовила Раїса Кошель, голова правління СЖТ «За майбутнє дітей України»,яка найбільше доклала зусиль, аби свято відбулося і вдалося.
Тож нехай кожен день усіх жінок буде сповнений сонцем, радістю, творчою наснагою, добром, благополуччям.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...