Домой / Новини / І березень дарує диво, розпочинаючи весну…

І березень дарує диво, розпочинаючи весну…

Ось і дочекалися ВЕСНИ! І саме такої, як ми уявляли! І сонечко, і безхмарне небо, і таке настояне повітря! А ще — наповнена весняним настроєм зала кафе «Любава». Тут зібралося самовіддане жіноцтво Лубенщини — жінки, під опікою яких виховуються діти і внуки, матері, які створили прийомні сім’ї, представники районного клубу «Надвечір’я», артисти, активістки ГО СЖТ «За майбутнє дітей України». Саме спілчанки на чолі з Раїсою Кошель, жінкою невгамовною, жінкою світлої і щедрої душі, 15 рік поспіль ініціюють проведення соціокультурного заходу «Березневі зустрічі». І долучаються до його організації районна та міська влади, відповідні служби, депутати та благодійники.
Тож і цьогоріч завітали на святкове дійство Олександр Грицаєнко — міський голова Лубен, Фахраддін Мухтаров — депутат Полтавської обласної ради і головний спонсор заходу, які зі словами найкращих, найщиріших побажань вітали краянок. Допомогу у проведенні «Березневих зустрічей» надала і служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради
Присутність жінки у житті кожного з нас велика. Мама дарує нам життя, хвилюється й любить, незалежно від віку. Вона виховує у нас людяність, вселяє в серця впевненість. Милі дівчата наповнюють молоді роки енергією, позитивом, радістю. Бабусі наповнюють життя змістом. Життя кожної жінки – приклад невтомної праці, турботи про своїх рідних, дітей, онуків.
Весна іде і сонце тихо мліє, коли над обрієм з’являється вона:
Дружина, мати і надія…Весна, як жінка. Жінка, як весна!
Щирі слова вітань лилися із вуст Наталії Стромко — начальника служби у справах дітей Лубенської райдержадміністрації, яка передала вітання від Олександра Циганенка — голови Лубенської райдержадміністрації. Ірина Харченко, директорка районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вітала та подарувала присутнім ще й чудову пісню. Щирі слова мовили Наталія Омельяненко, — депутатка міської ради, — Ганна Шматко, Валентина Сьомак, Галина Мощіль. Тетяна Миронова, учасниця Карпилівського «Надвечір’я» та піклувальниця онуки майстерно виконала пісню.

Щирі емоції – найкращий подарунок. Керуючись цим неписаним законом, святкова концертна програма була насиченою. Родина Васильченків , Алла Самозвон, Катерина Кондратенко, Юрій Задорожний, Маргарита Василенко. А наймолодші учасники святкового дійства Денис та Дмитро, які виховуються під опікою Алли Якименко та Тетяни Білохи з Войнихи, приправили її гуморесками та віршами. І, безперечно, як і завжди на високому рівні вела захід Людмила Пазенко, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
Це березневе свято, пов’язане з жіночою красою і ніжністю, надовго грітиме серця присутніх. Жінкам, у якому б віці вони не були, завжди приємно відчувати увагу до себе. Насамкінець слово мовила Раїса Кошель, голова правління СЖТ «За майбутнє дітей України»,яка найбільше доклала зусиль, аби свято відбулося і вдалося.
Тож нехай кожен день усіх жінок буде сповнений сонцем, радістю, творчою наснагою, добром, благополуччям.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...