Домой / Новини / О рідне слово, хто без тебе я

О рідне слово, хто без тебе я

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова — духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. З нагоди цього свята Новооріхівська сільська бібліотека запросила учнів 5- 6класів на мовний діалог «О рідне слово хто без тебе я». Бібліотекар Світлана Лазурська розповіла про історію виникнення свята, навела цікаві факти про українську мову. Діти пригадали прислів’я, приказки, позмагалися в промовлянні скоромовок, відгадували кросворди. Велике захоплення у гравців викликав конкурс « Словникова скриня». Читання поезії Яни Шостак та Вероніки Івик урізноманітнили захід. Книжкова виставка «Cпівуча, калинова — наша українська мова», доповнила і розкрила красу і велич рідної мови. Захід пройшов цікаво та корисно, бо рідна мова, як і пісня, дорога і близька, дає наснагу, силу, радість спілкування.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...