This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Сонячна усмішка у казковому світі.

Сонячна усмішка у казковому світі.

30 січня виповнюється 90 років з дня народження найславнішого  українського казкаря Всеволода Нестайка. Вже багато років його книги  лідирують серед запитів читачів в бібліотеці. Важко сказати, що робить твори Всеволода Нестайка геніальними.  Мабуть, щось магічне живе на сторінках його творів і притягує до себе читачів.  Своїм веселими, дотепними, мудрими казками й повістями Нестайко радує, веселить і повчає.

На передодні  цієї дати Людмила Ревуцька бібліотекар Вовчицької сільської  книгозбірні  разом з учнями 4 класу школи- інтернату  здійснила  казкову мандрівку «Сонячна усмішка в казковому світі».  Під час  мандрівки  діти  подорожували дивовижною країною Сонячних Зайчиків та знайомилися з її мешканцями,  які завжди перемагають морок, так само як і добро  завжди перемагає зло. Завітали до веселих, дотепних  учнів лісової школи з  ведмежою мовою викладання — зайчика, їжачка та їх однокласників.

Діти мали можливість більш детально познайомитися з творчістю Всеволода Нестайка переглянувши книжкову виставку «У гості до Всеволода Нестайка» та взяти книги для читання.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...