This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Любіть Україну!

Любіть Україну!

Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика долучилась до заходів, які були проведені 22 січня в опорному  закладі «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д. Рубцова» до Дня Соборності України.

«Вшанування цієї дати, Дня Соборності України,  надзвичайно важливе у вихованні молоді. Учні мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої Батьківщини» — такими словами звернулася до учнів 8-10 класів директор центральної районної книгозбірні Валентина Сьомак. Але не може усвідомлення важливої ролі Батьківщини в житті молодого українця бути  без знання ним історії, культури, звичаїв, традицій українського народу. Аби учні 8-10 класів перевірили здобуті знання та почерпнули щось нове, провідний бібліотекар відділу обслуговування  центральної районної бібліотеки Олена Самойленко підготувала для них інтегровану гру-вікторину «Любіть Україну!».

Перші ніж приступити до виконання поставлених завдань, учасники поділилися на три команди – «Соборна», «Незалежна» та «Вільна».  Гра проходила в декілька етапів: «Історичний», «Географічний», «Літературний», «Народознавчий» та «Асоціативний». Учні залюбки відповіли на запитання з історії України, відгадали географічні шаради, за описом впізнали літературних героїв та митців, розподілили народні свята України в хронологічній послідовності, розповіли про свої улюблені традиції святкування в родині Різдва, Великодня та Водохреща. З особливим натхненням та задоволенням учасники виконали останнє завдання – зобразили на малюнках неньку-Україну.  Всі завдання ретельно перевіряли та справедливо оцінювали учасники журі, які й визначили переможця – команду «Незалежна».

Але насправді в грі-вікторині не було переможців і переможених, адже всі учасники проявили себе неабиякими патріотами та знавцями історії своєї Батьківщини. Тож ми з впевненістю можемо сказати, що підростаюче покоління зможе з гідністю захищати, берегти та примножувати багатства соборної, незалежної, вільної України!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...