This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / МАЛАНКА РАДО ЗУСТРІЧАЄ

МАЛАНКА РАДО ЗУСТРІЧАЄ

МАЛАНКА РАДО ЗУСТРІЧАЄ: СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ
Чарівні герої, добрі й злі персонажі, казкові ситуації, ігри, пісні і танці – це те, без чого не може обійтися жодне дитяче свято, а надто новорічне, приурочене до свят Маланки та Василя. Як і щороку, казку дітям пільгових категорій дарували артисти районних закладів культури.
Святкова магічна атмосфера панувала на сцені, звідки лунали українські і циганські, народні і джазові, запальні і святкові ритми. Ноги самі пускалися в танок у такт із хореографічними колективами «Водограй», «Перлина», «Аміра», «Тандем», «Ренесанс», всі захоплено слухали вокалістів Дарину Губренко, Лізу Ніколайчук, Маріанну та Софію Гладишевич, Олександру Мовчан, Анну Сергієнко, виконавців «Арт-студії», заворожено спостерігали за діями маленьких учасниць циркової студії «Маска», брали активну участь у іграх і танцях аби виручити улюблених персонажів.
А всі перипетії, що відбувалися з казковими героями з нагоди свята, звичайно, завершилися благополучно: Дід Мороз із Снігуронькою знайшлися, злі чарівники розкаялися і перевиховалися, а добро, як і годиться, перемогло.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...