Домой / Новини / МАЛАНКА РАДО ЗУСТРІЧАЄ

МАЛАНКА РАДО ЗУСТРІЧАЄ

МАЛАНКА РАДО ЗУСТРІЧАЄ: СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ
Чарівні герої, добрі й злі персонажі, казкові ситуації, ігри, пісні і танці – це те, без чого не може обійтися жодне дитяче свято, а надто новорічне, приурочене до свят Маланки та Василя. Як і щороку, казку дітям пільгових категорій дарували артисти районних закладів культури.
Святкова магічна атмосфера панувала на сцені, звідки лунали українські і циганські, народні і джазові, запальні і святкові ритми. Ноги самі пускалися в танок у такт із хореографічними колективами «Водограй», «Перлина», «Аміра», «Тандем», «Ренесанс», всі захоплено слухали вокалістів Дарину Губренко, Лізу Ніколайчук, Маріанну та Софію Гладишевич, Олександру Мовчан, Анну Сергієнко, виконавців «Арт-студії», заворожено спостерігали за діями маленьких учасниць циркової студії «Маска», брали активну участь у іграх і танцях аби виручити улюблених персонажів.
А всі перипетії, що відбувалися з казковими героями з нагоди свята, звичайно, завершилися благополучно: Дід Мороз із Снігуронькою знайшлися, злі чарівники розкаялися і перевиховалися, а добро, як і годиться, перемогло.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...