Домой / Новини / Мандрує світом слава Симоненка

Мандрує світом слава Симоненка

Мандрує світом слава Симоненка,
а Батьківщина його – Лубенський край

85 років тому у мальовничому селі Біївці, що на Лубенщині, народився хлопчик, якому судилося жити у пам’яті людській довше,ніж наміряла доля йому земного життя. Мужній, безкомпромісний, саможертовний патріот, чесний і справжній поет свого покоління — таким був Василь Симоненко.
У Тишківській сільській бібліотеці зібралися шанувальники творчості Василя Симоненка на літературну годину «Мандрує світом слава Симоненка, а Батьківщина його — Лубенський край». Бібліотекар Галина Орел розповіла присутнім про життєвий і творчий шлях ювіляра. Користувачі бібліотеки Тетяна Артеменко та Тетяна Божченко прочитали улюблені вірші поета, а найменші книголюби прослухати уривки із казок «Цар Плаксій та Лоскотон» та «Подорож в країну Навпаки».
Також під час заходу бібліотекар ознайомила присутніх із творчістю лауреата премії ім. Василя Симоненка в галузі журналістики — Марини Кононенко(Ганни Кревської) та запропонувала ознайомитись з її книгами «Під корою», «Імена снігу», «Ситцеве щастя».
Валентина Обмок, Лариса Артеменко, Тетяна Козаренко та Наталія Козаренко прочитали вірші сучасних поетів, присвячені пам’яті Василя Симоненка.
На закінчення літературної години в залі лунали пісні на слова В. Симоненка «Виростеш ти, сину» та «Не моя».

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...