Домой / Новини / Трьохмісячний марафон

Трьохмісячний марафон

Трьохмісячний марафон творчих звітів сільських закладів культури району вийшов на фінішну пряму. Передостанніми долучились до акції аматори сцени Карпилівського сільського клубу. Незважаючи на прохолоду, душі глядачів зігрівали чудові українські народні та авторські пісні; щире, зігріте материнською молитвою, рідне слово; дотепний гумор. Візитною карткою села Карпилівка є жіночий вокальний ансамбль «Карпиляночка». Виступи колективу завжди сприяють гарному настрою глядачів. Зворушливо прозвучали ліричні пісні про матір, про Україну; грайливо-жартівливі народні, де до акомпонементу Юрія Іванченка (баян) долучились бубон, рубель, інші «самобутні» народні інструменти, які в руках талановитих карпилянок творили захоплююче диво.

Варто зазначити, що і до оформлення сцени самодіяльні артисти підійшли з особливою фантазією, використавши для цього природні матеріали і збіжжя.

Творчий звіт аматорів сцени сільського клубу перетворив звичайний буденний день на свято, подарував землякам радість спілкування з мистецтвом, надію наступної зустрічі у казкові новорічні дні.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...