This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Посмішка, надія, рук тепло – жертвуй, віддавай, твори добро!

Посмішка, надія, рук тепло – жертвуй, віддавай, твори добро!

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. Підтримка, опора, позитивні емоції  потрібні всім людям, без винятку, але особливо їх потребують діти,  які у свої ще зовсім юні роки зазнали різних проблем та обмежень.

На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

5 грудня  громадська організація «Союз жінок трудівниць «За майбутнє дітей України» (голова Раїса Кошель) вже вкотре ініціювала проведення соціокультурного заходу «З вірою в любов і в милосердя», який відбувся в  ТРЦ DEPOt

На святкування завітали діти з Лубенської спецшколи – інтернату, Лубенського реабілітаційного центру, із сіл району. Про це потурбувалися керівники — Сергій Сердюк,Ірина Харченко,Оксана Погребняк, за що їм щира подяка.

Для учасників святкового заходу була підготовлена працівниками  районного будинку культури цікава театрально-розважальна програма. А аніматори ТРЦ DEPO’t влаштували для дітей бульбашкове шоу. Півтори години яскравих емоцій і позитиву від Сімки, Бімки та чаклунки Моргани,маленьких артистів! Щирі посмішки, радість і сміх, відчуття справжнього дива! Атмосфера урочистості панувала  увесь захід.

Звичайно, не обійшлося і без смачного пригощання, про що подбали спілчанки разом з небайдужими чоловіками – Олександром Марченком, Володимиром Бондаренком, Владиславом М’ясоїдом, Русланом Товкачем та ін.  Дякуємо Людмилі Пазенко, начальнику відділу культури і туризму Лубенсьої  РДА за підтримку, всім, хто доклав зусиль до організації заходу цьогоріч і  двадцять років поспіль. Творіть добро і милосердя — воно обернеться сторицею.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...