Домой / Новини / Святковий концерт

Святковий концерт

30 листопада учасники художньої самодіяльності Величківського сільського клубу були гостями у селі Шарківщина, Миргородського району (Ромоданівська селищна рада). Святковий концерт присвячений Дню Збройних Сил України пройшов, як кажуть в народі — «на ура», вдячні глядачі щиро аплодували, і нам артистам «малої сцени» це допомагало викладатись «на всі сто»!! Це дуже чудово, коли проходить обмін короваями, а це ознака, що творча співпраця розпочалася, адже ми будемо разом в одній громаді. Привітав нас голова Ромоданівської селищної ради О.О.Верещака а працівники клубного закладу організували щедре пригощання. Від артистів Величківського сільського клубу щира подяка і низький уклін. Чекаємо ваших артистів у с.Величківка 8 березня слідуючого року.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...