Домой / Новини / Людина починається з добра.

Людина починається з добра.

Людина починається з добра.
З уміння співчувати, захистити
Підставити плече і порадіти…
Ми в світ прийшли добро творити.

Саме такими словами Алла Самозвон – ведуча заходу – розпочала благодійний концерт на підтримку коханого чоловіка, турботливого батька, лагідного дідуся Володимира Реути, який потребує серйозного і тривалого лікування.
Дійство відбулось у районному будинку культури при активній участі щедрих на добро і милосердя луб енців. Виступи артистів бентежили душу, викликали сльозу співпереживань. Пісня «Крила долі» зворушливо прозвучала у виконанні Катерини Кондратенко. Її виступ підтримали чудові виконавці Сергій Слинько, Олексій Буканов, Юрій Задорожний, Алла Самозвон, Аліна Соломаха, Віктор Карпець, Анатолій Куценко. Музичну композицію на саксофоні представив Андріціо Петручо. Бурхливими оплесками вітали глядачі виступи талановитих учасників зразкової аматорської циркової студії «Маска» та майбутньої зірки циркового мистецтва Матвія Леоненка. У концертній програмі взяли участь зразкові танцювальні колективи «Перлина», «Водограй», «Аміра». Порадував глядачів виступ юних артистів колективу бального танцю «Тандем». Чудові українські народні мелодії прозвучали у виконанні колективу «Посульські музики».

Пісні у виконанні народних аматорських колективів «Українська Швейцарія», «Любисток», жіночого вокального ансамблю «Коліжанка» зачаровували глядачів ліричністю, музичністю, спонукали до спогадів – світлих і чистих, а коли на сцену вийшли Аня Кондратенко і Саша Мовчан – улюблені дідусеві онучки – забриніли сльози від проникливих слів пісень, зведених до неба з проханням благословити дорогу і рідну людину здоров’ям і віком довгим та щасливим.
Доброта і милосердя посеред нашого жорстокого віку і часу… благодійний концерт аматорів сцени районного будинку культури , талановитих виконавців з міста став яскравим доказом небайдужості земляків до чужої біди. Хочеться вірити, що тепло сердець щирих луб енців розтопить крижані хмари зневіри і безнадії, крила любові рідних не дадуть впасти з вершини сімейного щастя і впевнено триматимуть Володимира над океаном життя, а всі щедрі на добро земляки будуть одержимі тим, що своїм ставленням до чужого горя вкотре підтвердили – чужого горя не буває.

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...