This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Осінь життя

Осінь життя

В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. Похилі люди — це теж мешканці планети Земля, це повноправні громадяни своєї країни, своєї громади. Наше старше покоління — золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.

В останній час завдання гуманізації бібліотечного обслуговування стало надзвичайно важливим. Особливо, коли мова заходить про користування бібліотекою читачів особливої категорії — інвалідів та людей похилого віку.

Бібліотекар Клепачівської сільської бібліотеки Наталія Карпець милосердя й увагу до похилих людей виявляє не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. І хоча діють спеціальні служби й заклади, в обов’язки яких входить турбота про літніх людей, тепле слово і піклування оточуючих ніколи не є зайві. Бібліотека за допомогою своїх специфічних засобів та форм роботи може привернути загальну увагу до потреб та проблем людей похилого віку.

Головне надбання бібліотеки, звичайно ж, книги. Книга має унікальну здібність — вона лікує людські душі та тіла. Тому люди похилого віку і полюбляють книгу та є найактивнішими читачами бібліотеки: Це Григорій і Ніна Гриценко, Наталія  Панова тощо.

З приходом в бібліотеку комп’ютера ця категорія читачів не цурається і його. Бібліотекар розповідає, як можна оплатити комунальні послуги через особистий кабінет, придбати квиток на поїзд, одержати юридичну консультацію, тощо. Старше покоління радо навчається всьому новому.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...