This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Забуттю не підлягає.

Забуттю не підлягає.

Ми не забудем рік тридцять третій
Як Україна стогнала від голоду
О, як же ти не вмерла, Україно
Бо скільки ж то зловісницька мета.
Звела людей, приречених безвинно
І ніхто за це ні і кого не спитав.

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все — і життя людини і життя країни. І сьогодні через 86 років, жахливо ступати болючими стежками страшної трагедії, що розігралася на благословенній землі квітучого українського краю.
Щоб вшанувати світлу пам’ять жертв голодомору в Україні 1932-1933 років до Духівської сільської бібліотеки прийшли учні 3-7 класів на годину-спомин. Бібліотекар підготувала тематичну поличку, що висвітлює події тих часів.
Вікторія Михайлівна розповіла учням про причину голоду, як жили-виживали, що їли селяни. Зачитала архівні спогади про голодні роки, які збирала з уст старожилів сіл Духове та Гінці. Всі присутні запалили світу пам’яті, а також вшанували світлу пам’ять невинно убієнних хвилиною мовчання. Вікторія Захарчук та Євгеній Раковський розповіли епізоди голодних років, про які їм розповідали вдома рідні.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...