This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Вам, хто старанно працював, Бог пошле сповна здоров’я.»

«Вам, хто старанно працював, Бог пошле сповна здоров’я.»

Так уже ведеться, що українське село в основному працює, а не святкує. Нещодавно країна відзначила День сільських трударів. Це світле свято тваринників. Все міняється в цьому світі, а сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному.

У Духівському сільському будинку культури вшанували жінок трудівниць — ветеранів тваринницької галузі сільського господарства на засіданні клубу Надвечір’я. Ведучі заходу Вікторія Яценко та Ольга Павлівна Черевко цікаво розповіли про трудовий і життєвий шлях трудівниць сіл Гінці та Духове. Вітали запрошених піснями, гуморесками, віршами. Організували і провели цю зустріч бібліотекар Духівської сільської бібліотеки Вікторія Яценко і Директор будинку культури Ольга Павлівна Черевко. Музичне оформлення — Владислав Черевко. Свято відбулося за підтримки сільського голови В.Г Далади.

Відпочили, згадали, поспілкувалися. Завершили теплу зустріч піснею «Ворожка», яку заграв Анатолій Курило. Сільський голова подякувала і привітала трудівниць. Подякувала ведучим заходу, аматорам сцени, місцевому поетові Б. Кононенко за вірші, Анатолію Курилові за пісні. Задоволені всі і гості і учасники.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...