Домой / Звіти / «А ми хотіли, щоб усі ви посміхалися»

«А ми хотіли, щоб усі ви посміхалися»

«А ми хотіли, щоб усі ви посміхалися», — саме таку пісню адресувала усім глядачам, що зібралися у залі районного будинку культури на творчий звіт аматорів сцени, солістка і ведуча святкового дійства Аліна Соломаха. Більше двох годин тримав у мистецькому полоні закоханих і пісню, танець, гумор, щире українське слово лубенців яскравий феєрверк талантів, що продемонстрували наші неперевершені краяни. Різні за віком вони вкотре підтвердили, що поле духовності лубенського краю щедро родить рясним урожаєм у вокальному, хореографічному, цирковому, драматичному, музичному жанрах.

Глядачі  на «ура» вітали виступи народних аматорських колективів «Оберіг» (керівник Віктор Щербатюк), «Любисток» (керівник Ірина Ліхачова), «Жайвір» (керівник Віктор Гриша), «Українська Швейцарія» (керівник Юрій Задорожний); гаряче аплодували солістам Юрію Задорожному, Ірині Ліхачовій, Тетяні Лисенко; не шкодували емоцій, дякуючи за  чудові виступи учасникам чоловічого та жіночого складу хорового колективу «Оберіг», «Коліжанки», дитячих вокальних ансамблів «Домісольки» та «Артстудія» (керівники Ірина Ліхачова та Олена Тесленко). Про жагуче бажання жити в мирі і злагоді співали Катерина Кондратенко, Наталія Прокопець, Валентина Гаврик; ліричну пісню про кохання виконали Ірина Ліхачова, Тетяна Лисенко та Віра Синебок. У безмежний світ хореографічного мистецтва глядачів запросили учасники зразкових аматорських колективів «Перлина» (керівник Оксана Погрібна), «Водограй» (керівник Лариса Фесенко), «Аміра» (керівник Тетяна Дацій). Порадували виступами юні учасники колективу бального танцю «Тандем» (керівник Анна Доброва) та спортивного рок-н-ролу (керівник Дмитро Лоховицький). А чого варті виступи колективу «Посульські музики» (керівник Микола Ужакін), зразкової циркової студії «Маска» (керівник Наталія Нестерук), лялькової студії «Гостинець» (керівник Тетяна Селюк), музично-драматичного колективу «Жарти» (керівник Світлана Потужня).

Глядачі не шкодували своїх емоцій, аплодисментів, а від того атмосфера в залі панувала щира і непідкупна. Це в свою чергу позитивно впливало на кожний наступний виступ артистів, спонукало до повної самовіддачі. Більше 200 учасників стали творцями цього яскравого феєричного дійства. Всіх їх поєднала велика любов до творчості, бажання розвивати свої здібності, удосконалювати майстерність, творити красу і щедро ділитися радістю з глядачами. І їм це вдається на славу.

Прозвучали останні акорди творчого звіту. Можна перевести подих. Проте ненадовго. Уже за тиждень аматори сцени знову запрошують лубенців на творчу зустріч. Акція буде благодійна – підтримка онкохворого Реути Володимира.

Підтримаємо її проведення. Чужого горя не буває.

Ми чекаємо на вас!

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...