Домой / Новини / Історія, написана Майданом

Історія, написана Майданом

В ці дні ми знову і знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за нашу свободу восени 2013 року. Саме тоді, під час буремних подій на Майдані, українці почали писати нову історію…

В центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика днями пройшов квест «Історія, написана Майданом», присвячений Дню Гідності та Свободи, що відзначається в Україні щороку 21 листопада. Бібліотекарі сільських книгозбірень Лубенської ЦБС,  розділившись на дві команди – «Гідність» та «Свобода» — проявили не лише свої розумові здібності та знання, але й приклали до виконання завдань весь свій професіоналізм.

На маршрутній карті учасників чекали чотири бібліотечні зупинки, на кожній з яких вони мали виконати завдання: «Патріотичний кросворд», «Історичні ребуси», «Краєзнавчі шаради» та «Онлайн вікторина».  Обидві команди  майстерно справилися з завданнями та подолали всі труднощі на своєму маршруті.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...