This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Історія, написана Майданом

Історія, написана Майданом

В ці дні ми знову і знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за нашу свободу восени 2013 року. Саме тоді, під час буремних подій на Майдані, українці почали писати нову історію…

В центральній районній бібліотеці імені Володимира Малика днями пройшов квест «Історія, написана Майданом», присвячений Дню Гідності та Свободи, що відзначається в Україні щороку 21 листопада. Бібліотекарі сільських книгозбірень Лубенської ЦБС,  розділившись на дві команди – «Гідність» та «Свобода» — проявили не лише свої розумові здібності та знання, але й приклали до виконання завдань весь свій професіоналізм.

На маршрутній карті учасників чекали чотири бібліотечні зупинки, на кожній з яких вони мали виконати завдання: «Патріотичний кросворд», «Історичні ребуси», «Краєзнавчі шаради» та «Онлайн вікторина».  Обидві команди  майстерно справилися з завданнями та подолали всі труднощі на своєму маршруті.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...