Домой / Новини / У Тарандинцях аматори сцени звітували.

У Тарандинцях аматори сцени звітували.

У Тарандинцях аматори сцени звітували, хліборам з нагоди професійного свята свого творчість дарували.

Першими вийшли на сцену діти, які проникливими словами про рідну землю, про величну працю на ній  сільських трударів, про хліб, що працю умілих господарів польових просторів возвеличує, налаштували глядачів на яскраве святкове дійство. Хореографічні композиції «Веселка», «Василина», «Дитинство» у виконанні танцювальних колективів «Лілея», «Екслюзив», «Фієста» (керівник Маргарита Шафорост) надзвичайно тепло були сприйняті глядачами. Пісні «Зове рідна мати», «А в саду калина розцвітає», «Я гуляла» лірично і зворушливо виконав жіночий вокальний ансамбль (керівник Марія Панченко).

Варто зазначити, що візитною карткою села є народний аматорський драматичний колектив «Добірне товариство» (керівник Тамара Гаврик). У виконанні учасників глядачі переглянули невеличку виставу «Копієчка». Приклад дорослих акторів намагаються наслідувати діти.  Театральний колектив «Знай наших» (керівник Тамара Хлипенко) представив глядачам відому казку «Рукавичка» на сучасний лад.

Яскравий зорепад прекрасних українських пісень подарували солісти: Оксана Бойко зворушливо і майстерно виконала «Я зійду колоском» та «Повернись»; Ніна Лук’янчикова – «Не та ружа», Тамара Гаврик та Катерина Міняйло – «Мамина калина». Маленька солістка Аріна Гаврик презентувала глядачам пісню «Донечка», а Яна Юрченко «Чому я щаслива».

Завершальним акордом мистецького свята стала пісня «Мир над Україною», яку урочисто виконала Маргарита Шафорост та всі учасники концерту. Ця пісня звела воєдино мрії і сподівання всіх, хто зібрався в ошатному залі будинку культури. Не колюча темна ворожнеча, а велична злагода, порозуміння мають стати визначальними чинниками успішного життя країни. Тоді і працюватиметься краще, і співатиметься легше, і танцюватиметься охотніше. Саме про це і сказав у своєму вітальному слові сільський голова Анатолій Тітенко. «Уміють наші земляки і сумлінно працювати, і на сцені натхненно виступати, і змістовно відпочивати. Такий вже характер маємо», — відзначив Анатолій Петрович. Віримо, що так буде завжди у мальовничому куточку Лубенського краю, де, за словами безсмертного Василя Симоненка, «Люди прекрасні, земля мов казка, кращого сонця ніде нема».

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...