Домой / Звіти / Яскраво, емоційно, натхненно, неперевершено …

Яскраво, емоційно, натхненно, неперевершено …

Яскраво, емоційно, натхненно, неперевершено звітували аматори сцени Новооріхівського будинку культури в ході кампанії творчих звітів закладів культури району.

Концертну програму розпочав сімейний дует Геннадія та Катерини Васильченко, які піснею «Посміхнися» налаштували глядачів на чудову можливість насолодитися красою мистецтва і щиро посміхнутися від різнобарв’я талантів своїх земляків. Візитною карткою села є народний аматорський вокальний ансамбль «Дивосвіт», який представив ліричні пісні «Коровай» та «Черемшина». Підхопив естафету вокальний ансамбль «Позитив». Відрадно, що серед учасників творчих формувань закладу діти – талановиті, як у вокальному, так і хореографічному жанрах. Зокрема, В’ячеслав Таран та Олександр Васильченко представили пісню «А ми удвох», танцювальний колектив виконав композицію «Черевички». Хвилини гумору подарували глядачам Катерина Кривенко, Яна Гарькавенко та Олександр Васильченко. Сценку «Бабуля після курорту» майстерно виконали Людмила Мовчан та Світлана Лазурська.

Зважаючи на те, що 9 листопада в Україні відзначався Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, чудові слова лунали під час концерту на адресу талановитих артистів. Згадали і тих, хто відійшов за межу вічності, але продовжує жити в пам’яті вдячних земляків. Геннадій і Катерина Васильченко – умілі диригенти оркестру аматорів сцени Новооріхівського будинку культури – проникливо виконали пісню «Сансара». Радували глядачів солісти Олександр Васильченко, Тетяна Таран, Геннадій Васильченко та Шуліка Альона. Оксана Литовко з донькою Дашею збентежили глядачів виконанням ліричної пісні «Ти моя».

Чудовий фінал, де названий кожний творець диво-краси на сцені – неординарно, з великою любов’ю. Квіти, грошові винагороди від спонсорів, феєрверк емоцій. Серед тих, хто насолоджувався красою мистецького дійства, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Новооріхівської сільської ради Станіслав Ігнатенко. Вони щиро привітали аматорів з професійним святом, висловили захоплення творчим звітом і побажали  окриленим талантом підкорення нових мистецьких вершин та гідного представлення посульського краю на теренах області, України і не тільки. І не має ніякого сумніву в тому, що так воно і буде!

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...