This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / З рідним словом міцніє держава!

З рідним словом міцніє держава!

Мова – це показник культури людини. Недаремно говорять: «Заговори, щоб я тебе побачив». Сила слова безмежна, особливо, коли воно живе, іскристе, емоційно виражене. Коли воно сліпуче як «проміння ясне», а могутнє як «хвилі буйні». Коли слова – палкі блискавиці, вони здатні творити дива та хвилювати найтонші струни людського серця.

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. З нагоди цього свята в читальній залі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика зібралися учні 1 курсу Лубенського професійного ліцею №12 аби  пізнати корені українського слова, які беруть свій початок з найдавніших діалектів праслов’янських племен. Провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Самойленко познайомила учнів з історичним шляхом української мови від витоків до сьогодення та представила до уваги перегляд відео «Цікаві факти про українську мову».  Діти залюбки взяли участь у мовознавчій грі, що включала в себе ребуси, розгадування фразеологізмів та анаграм, яку підготувала для них бібліотекар Лариса Гончарук.

На завершення учасники мали змогу ознайомитися з виставкою-сюрпризом «Кіт у мішку», яка діє в читальній залі книгозбірні. Вона привернула увагу присутніх своєю загадковістю. Адже за кожним  «сюрпризом» приховано яскраву обкладинку та цікавий сюжет.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...