Домой / Звіти / Вони мають свій почерк.

Вони мають свій почерк.

Яскравим, самобутнім, емоційним видався творчий звіт аматорів сцени закладів культури Калайдинцівської сільської ради. Урочисто, величально прозвучали пісні у виконанні народних аматорських вокальних ансамблів «Вербиченька», «Калина». Пісні «Зашуміла ріка», «Гуси летіли», «Ой у лузі при дорозі» наповнили душі глядачів ніжністю, бентежністю. Фольклорні колективи «Берегиня» та «Молодички» представили пісні, що з прадавніх-давен передаються із покоління до покоління, живлять душі слухачів життєдайною енергією любові до життя, до неповторної краси навколишнього світу. Пісню «Я червоная калина» виконали учасниці вокального тріо із Клепачів у складі Людмили Моші, Вікторії Моші та Наталії Нечипоренко, а пісню «Мав я раз дівчиноньку» — чоловіче тріо у складі Миколи Ужакіна, Віктора Скребця та Олексія Білика. Чудовий настрій дарували Віра Тараненко, Катерина Мисник, Галина Михайленко, Надія Бутович. Пісня «Намалюю» прозвучала у виконанні Валентини Павліченко, «Юності літа» — Олексія Білика.

Поезію «Газетна об’ява»  Наталії Баклай майстерно прочитала Валентина Черняк. Чудові хвилини спілкування з гумором подарували Олексій Білик та учасники драматичного колективу Клепачівського клубу. Підкорив серця глядачів виступ тріо «Світанок» із Калайдинець у складі Олени Мацак, Валентини Іщенко та Миколи Ужакіна.

Підбиваючи підсумки творчого звіту закладів культури Калайдинцівської сільської ради, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, зокрема, зазначила: «Ми стали свідками одного із кращих звітів цього року. Творчим колективам, окремим виконавцям притаманний високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури. Вони мають свій почерк, гідно представляють Лубенщину на конкурсах, фестивалях – обласних, Всеукраїнських, міжнародних – і стають переможцями. Це свідчить про системний підхід до творчих занять, про вимогливе ставлення до репертуару, а тому і врожаїться духовна нива калайдинцівського краю щедрим дорідним мистецьким урожаєм».

Сподіваємось, що і надалі аматори сцени Калайдинцівської сільської ради будуть радувати своїх земляків, і не тільки, яскравим зорепадом неповторних творчих виступів.

x

Проверьте также

Плекаємо патріотів України

Сміливі будьте, козачата! Даруйте Україні вірність! У старших вчіться захищати Домівку рідну й людську гідність! ...