This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Креатив-лабораторія «Бібліо-профі»

Креатив-лабораторія «Бібліо-профі»

29-30 жовтня в приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара працювала креатив-лабораторія «Бібліо-профі» (проблемно-цільові навчання працівників бібліотек по роботі з юнацтвом).    Бібліотекарі 25 районних та міських ЦБС області, серед яких і провідний бібліотекар відділу обслуговування Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Олена Самойленко, впродовж двох днів поглибили свої знання специфіки роботи з юнацтвом, отримали практичні поради щодо сучасних форм роботи з молоддю, познайомилися з комп`ютерними програмами, які можуть стати в нагоді при створенні відео про бібліотеку та бібліотечні послуги. Цікавою для присутніх була інформація про риси бібліотекаря, який працює з сучасним юним користувачем – креативність, ерудованість, компетентність. Корисними у подальшій бібліотечній роботі будуть також поради бібліотекарів обласної бібліотеки для юнацтва щодо організації фондів в умовах реформування та висвітлені питання сучасних аспектів краєзнавчої роботи.

Незважаючи на стрімкий розвиток інноваційних технологій, книга й надалі продовжує відігравати значну роль у формуванні культури читання юнацтва та молоді. Обласні колеги порекомендували список літератури, кожна книга з якого може стати помічником та порадником для юного читача.

Не завжди молодь добре знає свої права та обов`язки, а навіть коли й знає, то не вміє їх правильно захистити та відстояти. І в цій проблемі зарадити чи допомогти можуть не лише правоохоронні   органи, але й бібліотекарі. Про правову інноватику у роботі з юнацтвом розповіла присутнім бібліотекар Кременчуцької міської ЦБС для дорослих.

Провідний бібліотекар відділуобслуговування Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Олена Самойленко поділилася з колегами досвідом роботи молодіжного дебатного центру, що відкрився у приміщенні книгозбірні в 2013 році за ініціативи ПМГО «Твій світ» (голова О. Чепур).

Ліричним відступом, справжньою родзинкою креатив-лабораторії стала презентація книги Ганни Кревської «Ситцеве щастя». Талановита лубенська письменниця, поетеса занурила присутніх бібліотекарів та гостів у надзвичайно цікавий, хоча й трагічний та не простий, світ героїв своїх історичних оповідань та повістей, які ввійшли до книги.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...