This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / І жити їм доти, доки живе народ – працелюбний, щирий, гостинний і надзвичайно талановитий.

І жити їм доти, доки живе народ – працелюбний, щирий, гостинний і надзвичайно талановитий.

Простір неба і його блакить обіймали своєю квітучою творчістю аматори сцени Ісковецької сільської ради під час щорічного звіту закладів культури району. У залі зібралися поціновувачі виступів талановитих земляків. А тому саме вони з першої хвилини концерту створили у залі чудову атмосферу добра, щирості, любові.

Серед творчих колективів – учасників звіту – народний фольклорний ансамбль «Горлиця», який щоразу демонструє високий рівень виконавської майстерності. Саме завдяки його учасникам не міліє криниця українського народного мистецтва, де шабля Сіркова і булава Мазепи, легендарна Маруся Чурай і вічне Тарасове слово.

Бурхливими оплесками нагородили глядачі виступ вокального ансамблю «Дивограй», який хоча і створений рік тому, але вже встиг завоювати неабияку прихильність глядачів. Про життя кумів повідали артистичні Станіслав Бас і Любов Мироненко. Поезії на злобу дня прочитала Аня Савосько.

Від виступу до виступу зростає рівень виконавської майстерності дитячого вокального ансамблю «Корали». І сьогодні він по праву входить до когорти кращих серед дитячих колективів району. Порадував діти – учасники танцювального колективу, солісти Петренко Людмила, Савосько Наталія, Іванна Ковальчук, Тегза Аліна та Даша Хоменко, Станіслав Бас.

Велично прозвучали пісні про Україну, яка для кожного є началом усіх начал; про кохання, що навіть в страшенні холоди здатне зігріти кожного і розвести важкі хмари зневіри; про малу батьківщину, де хата мами й батьківський поріг; жартівливі «За городом кози пасла», «Їхав Василь», і ін.

У заключному слові начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, зокрема, сказала: «Сьогодні господарювали на сцені три покоління талановитих жителів благодатного Шевченкового краю Лубенщини. Отже, не заросте стежина до Ісковецького будинку культури, Пулинського клубу. Серце цих закладів пульсує завдяки творчості дорослих і юних самодіяльних артистів, безмежно закоханих у величне українське слово, ліричну пісню, запальний танець. І жити їм доти, доки живе народ – працелюбний, щирий, гостинний і надзвичайно талановитий.»

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...