Домой / Новини / І жити їм доти, доки живе народ – працелюбний, щирий, гостинний і надзвичайно талановитий.

І жити їм доти, доки живе народ – працелюбний, щирий, гостинний і надзвичайно талановитий.

Простір неба і його блакить обіймали своєю квітучою творчістю аматори сцени Ісковецької сільської ради під час щорічного звіту закладів культури району. У залі зібралися поціновувачі виступів талановитих земляків. А тому саме вони з першої хвилини концерту створили у залі чудову атмосферу добра, щирості, любові.

Серед творчих колективів – учасників звіту – народний фольклорний ансамбль «Горлиця», який щоразу демонструє високий рівень виконавської майстерності. Саме завдяки його учасникам не міліє криниця українського народного мистецтва, де шабля Сіркова і булава Мазепи, легендарна Маруся Чурай і вічне Тарасове слово.

Бурхливими оплесками нагородили глядачі виступ вокального ансамблю «Дивограй», який хоча і створений рік тому, але вже встиг завоювати неабияку прихильність глядачів. Про життя кумів повідали артистичні Станіслав Бас і Любов Мироненко. Поезії на злобу дня прочитала Аня Савосько.

Від виступу до виступу зростає рівень виконавської майстерності дитячого вокального ансамблю «Корали». І сьогодні він по праву входить до когорти кращих серед дитячих колективів району. Порадував діти – учасники танцювального колективу, солісти Петренко Людмила, Савосько Наталія, Іванна Ковальчук, Тегза Аліна та Даша Хоменко, Станіслав Бас.

Велично прозвучали пісні про Україну, яка для кожного є началом усіх начал; про кохання, що навіть в страшенні холоди здатне зігріти кожного і розвести важкі хмари зневіри; про малу батьківщину, де хата мами й батьківський поріг; жартівливі «За городом кози пасла», «Їхав Василь», і ін.

У заключному слові начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, зокрема, сказала: «Сьогодні господарювали на сцені три покоління талановитих жителів благодатного Шевченкового краю Лубенщини. Отже, не заросте стежина до Ісковецького будинку культури, Пулинського клубу. Серце цих закладів пульсує завдяки творчості дорослих і юних самодіяльних артистів, безмежно закоханих у величне українське слово, ліричну пісню, запальний танець. І жити їм доти, доки живе народ – працелюбний, щирий, гостинний і надзвичайно талановитий.»

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...