Домой / Новини / Такий у нас менталітет!

Такий у нас менталітет!

Якщо гуляти, то на повну, щоб запам’яталося надовго. Саме так святкували День села у Клепачах – сім’єю, родиною, вулицею – усім селом! Днина видалася по-особливому теплою і затишною. На хвилю гарного мажорного настрою клепачівців та гостей свята налаштовували учасники духового оркестру Калайдинцівського будинку культури.

Святкове дійство відбулось у залі сільського клубу. Режисерами на сцені, ведучими свята були Наталія Карпець – бібліотекар та Надія Клепач – студентка Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського. Саме вони вели святковий потяг від станції до станції, від виступу до виступу.

З вітальним словом до присутніх звернулися в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, депутат Полтавської обласної ради Василь Стасовський, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Гава. Василь Олексійович вручив Грамоти клепачівцям, які завдяки активній громадській позиції, сумлінно і старанно користуються особливою повагою серед жителів села. Відрадно, що серед них і працівники культури та активні учасники художньої самодіяльності Наталія Карпець, Юрій Кісіль, Людмила Моша, Галина Михайленко. Сільський голова вручив подарунки Бондар Василеві і Катерині, Михайленку Євгену і Марині, які нещодавно одружилися; депутату сільської ради Михайленко Аліні, яка святкувала свій день народження. А Бабак М.І., Чупир О.М., Махаринка Л.С., Рудченко Г.М. отримали подарунки з нагоди свого 80-ліття.

Слова безмежної вдячності за відновлення водопостачання у селі пролунали на адресу ПП Анатолія Михайленка, небайдужого Петра Підтоптаного, сільського голови Василя Гави.

Щирі оплески лунали на адресу юних виконавців Оксани Чупир та Нечипоренко Сніжани, а також оригінального ансамблю хлопчиків та учасниці циркової студії Шепель Жені. Радо зустрічали глядачі виступи талановитих сусідів – аматорів сцени із Калайдинців Миколи Ужакіна, Олени Мацак, Валентини Іщенко, Валерія Різуненка. Та справжньою зливою аплодисментів вітали глядачі виступ Віталія Загорулька – талановитого і неперевершеного вокаліста. Цікаві епізоди із сільського життя   відтворили на сцені учасниці драматичного колективу Галина Михайленко та Людмила Верещака, Мощіль Оксана та Слинько Валентина. А коли на сцену вийшли запальні троїсті музики, то самі ноги глядачів понеслись до танцю. Бо хіба ж можна всидіти на місці, коли в душі відлунює юність, молодість, ще гуляння, залицяння…

В ході святкового дійства розіграли 34 подарунки, серед яких і два барани. Що можна ще казати про День села у Клепачах? Про задоволення глядачів від побаченого на сцені, про їхнє небайдуже ставлення до цієї події свідчить те, що зал стоячи  висловлював своє задоволення, свою вдячність всім, хто подарував їм радість цікавого, гарного і змістовного відпочинку.

На ошатному подвір’ї клубу смачною юшкою пригощав Олександр Шепель, пампушками — Валентина Слинько, варениками — Наталія Тараненко та Ніна Шуть, смачним салатом «Оселедець під шубою» — учасниці ансамблю «Калина». Окрім цього каша, бутерброди різних видів. Що й казати – вміють клепачівці і працювати, і відпочивати.

З нагоди Дня села та Дня захисника України юні клепачівці творили красу на асфальті, за що отримали солодкі подарунки від Галини Михайленко.

Свято закінчилося опівночі, коли пролунали останні акорди дискотеки. Так хочеться вірити, що так святкуватимуть у Клепачах День села ще не один десяток років. І не зникне бажання організаторів творити такі святкові дійства, спонсорів підтримувати їх проведення, а жителів села зустрічатися у тісному родинному колі, де пануватимуть порозуміння, злагода, мир і тишина, творчість і краса.

Процвітання тобі, праотчий клепачівський краю. Многії і благії літа!

x

Проверьте также

«Збройні Сили України – сила, гордість, міць країни».

6 грудня – День Збройних Сил України, свято, яке об’єднує всіх військовослужбовців, які є в ...