This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Потяг у країну Осінь»

«Потяг у країну Осінь»

У захоплюючу мандрівку до країни Осінь, не покидаючи шкільних стін, вирушили учні початкових класів Лубенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат. Бібліотекар Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Лариса Гончарук, ведуча подорожі-гри, запросила малят та дорослих до чарівного Потягу. На зупинках «Поетична», «Ігрова», «Музична» та «Художня» учні пізнавали явища природи, відкривали країну Осінь у віршах та піснях, малювали барвисті кленові листочки з власних долоньок. Дітки, учасники заходу, відзначилися активністю та кмітливістю, проявили неабиякі творчі здібності. Дружні ігри та розваги осінньої днини подарували малечі сонячний настій.

Колектив бібліотеки вдячний педагогічному колективу школи за тісну співпрацю, теплі стосунки та допомогу дитячому клубу «Веселі долоньки», що діє на базі центральної книгозбірні.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...