Домой / Новини / День села Духове

День села Духове

Хоча погода внесла корективи у проведення Дня села Духове, та радості, світла і добра не поменшало від того аж ні скільки. У фойє будинку культури вирував ярмарок, де можна було придбати овочі, фрукти, солодощі. Його організували батьки та учні місцевої школи, працівники дитсадочку, амбулаторії.

Головне святкове дійство відбулось на сцені осередку духовності, до проведення якого долучилися аматори сцени районного, Остапівського, Карпилівського та Духівського будинків культури. Велично прозвучав гімн села, який виконали Настя Білик та Анатолій Курило. Пошанували та вручили подарунки найстаршим жителям Кустрі Тетяні Ілларіонівні та Заможньому Василю Микитовичу; пораділи народженню Кирила Мельник та Владислави Реви і привітали їх мам Тамару та Аліну; доземно вклонились багатодітним мамам Тамарі Мельник, яка подарувала життя 6 діткам, Людмилі Губці та Світлані Вакуленко, котрі народили по 3-є дітлахів. Щирі слова поздоровлень адресували колективу Духівської ЗОШ  І -ІІІ ст. ім.П. Рака, яка цьогоріч відзначає 40-річчя введення в експлуатацію нового приміщення школи; відзначили Олександра Голуба – вчителя історії, який більше 30 років щедро засіває освітянську ниву зернами добра і любові. Пораділи успіхам СТОВ «Удай Агро», яке очолює депутат районної ради Віталій Трубніков, хліборобської династії Богинич, де батько Олександр Васильович, його сини Юрій та Сергій уміло обробляють щедру родючу ниву краю.

Вітали Олександру Алданову, медичного працівника амбулаторії, з Днем вихователя – колектив дитсадка на чолі з Оксаною Слюсар. Щастя, добра, любові побажали Тименко Вірі Родіонівні, Валентині Зайченко, Миколі Сальнікову, які 27 вересня святкували день народження. Відзначили Бориса Кононенка, який красою і силою свого поетичного таланту дарує, а не віднімає Віру, Надію, Любов, допомагає людям будувати, а не руйнувати.

Квіти, подарунки, вітальні слова, побажання миру і благополуччя від справжнього лідера громади, жінки, яка більше 20 років уміло тримає руку на пульсі життя дорослих і маленьких  жителів  сільської ради Валентини Далади. І яскравий калейдоскоп музичних вітань від учасників колективів «Перлина», «Жарти», «Маска», «Любисток», солістів Катерини Кондратенко, Валентини Гаврик, Наталії Прокопець, Ірини Ліхачової, Аліни Соломахи, Юрія Задорожнього (районний будинок культури); Андрія Соколика та Юрія Іванченка із Остапівки та Карпилівки; ансамблю «Панянки», Насті Оропай, Ангеліни Водоп’ян  та учнів школи із Духового. Насамкінець смачна каша, вареники.

Свято села продовжилось ввечері, коли на сцену вийшли аматори  Лазірківського будинку культури і порадували серця глядачів яскравими творчими виступами. А потім для всіх бажаючих влаштували вечір відпочинку, де можна було повеселитись, потанцювати. Ось так цього року відзначили День села у Духовому – весело, цікаво, змістовно.

Тож хай і надалі праця і пісня, красиве і корисне крокують мальовничими просторами понадудайського краю пліч-о-пліч, а його господарі живуть у щасті, добрі та благополуччі.

 

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...