Домой / Новини / А клуб наш зветься «Надвечір’я»

А клуб наш зветься «Надвечір’я»

А клуб наш зветься «Надвечір’я»,
Та настрій в нім , як навесні
Тут спілкування і довір’я,
Згадка історії й дзвінкі пісні…

Напередодні Дня людей похилого віку, а саме 29 вересня, у неділю, у Величківському сільському клубі відбулось чергове засідання любительського об’єднання «Надвечір’я». Нам виповнився рік!!
Людяність, милосердя, добро. Так знайомі нам ці слова. Все частіше ми говоримо про них. Добро – це щастя для всіх людей, а чи кожна душа відкрита для добра? З повною відповідальністю можна стверджувати, що всі присутні на заході – це добрі і щирі люди, і час, проведений у добродушній компанії, запам’ятається назавжди. До учасників об’єднання із Величківки в цей день приєдналися люди із сусідніх сіл — ті, які в свій час працювали на полях Величківського відділку Оріхівського цукрокомбінату. Це, Катерина Максимівна Реутенко і Любов Микитівна Ігнатенко із с.Кривелівки; Григорій Михайлович Курило і Олександра Олексіївна Гриценко, Ніна Євменівна Береза із с.Березівка. Олександра Іванівна Саленко із с.Л-Ромодан та інші. Концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності Величківського сільського клубу, та перегляд фотографій в проекційному форматі надали святковому заходу різноманітності, незабутності та зацікавленості в знаннях історії рідного краю.

Кожен захід неможливий без спонсорів, і тому щира дяка людям, які підтримали засідання клубу фінансово. А саме: Юрію Михайловичу Плескачу – директору заводу «Лубнимаш», Станіславу Миколайовичу Ігнатенку – сільському голові Новооріхівської сільської ради. Анатолію Миколайовичу Березі – фермеру із Березівки. Оксані Олександрівні Магурі – директору Новооріхівської школи та Світлані Іванівні Мартосенко – завучу цієї школи. Олена Саєнко та Тетяна Дерда потурбувалися про святковий стіл для гостей. Фінал заходу виявився дуже феєричним і яскравим. Заключним акордом стала танцювальна програма і виконання пісень за участю всіх присутніх.

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...