This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / А клуб наш зветься «Надвечір’я»

А клуб наш зветься «Надвечір’я»

А клуб наш зветься «Надвечір’я»,
Та настрій в нім , як навесні
Тут спілкування і довір’я,
Згадка історії й дзвінкі пісні…

Напередодні Дня людей похилого віку, а саме 29 вересня, у неділю, у Величківському сільському клубі відбулось чергове засідання любительського об’єднання «Надвечір’я». Нам виповнився рік!!
Людяність, милосердя, добро. Так знайомі нам ці слова. Все частіше ми говоримо про них. Добро – це щастя для всіх людей, а чи кожна душа відкрита для добра? З повною відповідальністю можна стверджувати, що всі присутні на заході – це добрі і щирі люди, і час, проведений у добродушній компанії, запам’ятається назавжди. До учасників об’єднання із Величківки в цей день приєдналися люди із сусідніх сіл — ті, які в свій час працювали на полях Величківського відділку Оріхівського цукрокомбінату. Це, Катерина Максимівна Реутенко і Любов Микитівна Ігнатенко із с.Кривелівки; Григорій Михайлович Курило і Олександра Олексіївна Гриценко, Ніна Євменівна Береза із с.Березівка. Олександра Іванівна Саленко із с.Л-Ромодан та інші. Концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності Величківського сільського клубу, та перегляд фотографій в проекційному форматі надали святковому заходу різноманітності, незабутності та зацікавленості в знаннях історії рідного краю.

Кожен захід неможливий без спонсорів, і тому щира дяка людям, які підтримали засідання клубу фінансово. А саме: Юрію Михайловичу Плескачу – директору заводу «Лубнимаш», Станіславу Миколайовичу Ігнатенку – сільському голові Новооріхівської сільської ради. Анатолію Миколайовичу Березі – фермеру із Березівки. Оксані Олександрівні Магурі – директору Новооріхівської школи та Світлані Іванівні Мартосенко – завучу цієї школи. Олена Саєнко та Тетяна Дерда потурбувалися про святковий стіл для гостей. Фінал заходу виявився дуже феєричним і яскравим. Заключним акордом стала танцювальна програма і виконання пісень за участю всіх присутніх.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...