This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Творчий звіт аматорів сцени Хорошківського БК

Творчий звіт аматорів сцени Хорошківського БК

Відбувся творчий звіт аматорів сцени Хорошківського БК. Більше 20-ти виступів було включено до програми концерту, кожний з яких сприймався глядачами на «ура». Як завжди, порадував співом народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Хорощанка», солісти Людмила Матяр, Надія Углянець, Катерина Головко, Марія Рублінська, Віра Сергієнко; дитячий танцювальний колектив «Мрія». Дебютував жіночий танцювальний ансамбль «Українські молодички». Гумор прочитав Михайло Рублінський, поезію про матір Марія Рублінська. Вдало провела концерт Неля Дахно.

Підбиваючи підсумки творчого звіту, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко наголосила, що це один з кращих, серед тих, які вже відбулись у районі. «Тут кожний виступ можна включати до програми заключного концерту на сцені районного будинку культури і бути впевненим, що глядачі відреагують так емоційно і завзято, як і у Хорошках. А це свідчить про систематичність у роботі, вдалий підбір репертуару і про неабиякий талант сільських артистів, об’єднаних справжнім професіоналом Тетяною Больбот-Олефіренко та сумлінною Тетяною Миргородською. За такого підходу до справи успіх неодмінно буде супроводжувати кожний вихід на сцену, кожний виступ перед глядачами».

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...