Домой / Новини / У прадавньому селі Снітині день рідного села.

У прадавньому селі Снітині день рідного села.

У прадавньому селі Снітині день рідного села святкували широко, масштабно, по-українськи щиро і завзято.

Розпочалося дійство творчим звітом аматорів сцени місцевого будинку культури. Зал , святково прикрашений , зустрічав глядачів цікавими квітковими композиціями , вишивками ,виробами народних майстрів і запашним хлібом.

У концертній програмі взяли участь як дорослі , так і діти , котрі об’єднані у  вокальний , драматичний, фольклорний колективи. Долучилися солісти , читачі гумору . Зусилля всіх були спрямовані на те , аби глядачі отримали задоволення від побаченого і почутого, аби настрій їх був по-справжньому  святковий і піднесений.

Розділили радість свята голова районної ради Григорій Угляниця та депутат  обласної ради  Владислав Мостовенко.

Чудовий виступ подарували снітинцям аматори районного будинку культури .З першої  і до останньої хвилини концерту в залі вирували незвичайні емоції – глядачі бурхливими оплесками нагороджували учасників зразкового танцювального колективу «Водограй» , циркової студії «Маска» , чоловічого вокального ансамблю «Жайвір» ,троїстих музик ,музично-драматичного «Жарти» , лялькової студії «Гостинець» ,солістів Аліну Соломаху,Юрія Задорожного, Тетяну Дацій з донькою Анною-Марією. У фіналі концерту глядачі стоячи аплодували і не шкодували слів вдячності артистам за яскравий мистецький подарунок.

Слова вітань прозвучали від сільського голови Сергія Мануйленка , начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмили Пазенко.

А свято продовжилось смачними снітинськими пригощаннями. Проте, коли перші подихи нічної прохолоди заполонили Снітин , його жителі долучились до музичної програми. І не  було кінця- краю радості усіх охочих потанцювати, повеселитись.

День відпочинку , радості , добра вигравав посмішками , щирістю , вражав активністю снітинської громади.

Тож нехай тільки добрі вісті прилітають до села, гніздяться на щастя  лелеки , закохуються юнаки і дівчата , стають на весільний рушник молодята,народжуються дітлахи і тоді снітинському славному роду ніколи не буде переводу.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...