Домой / Новини / На гостину до жданівчан

На гостину до жданівчан

У кожного з нас на землі рахманній  України є куточок Всесвіту , де приємно живеться , де солодка вода в криниці , де хліб і до хліба, де сім’я, родина , сусіди , друзі ,земляки —  щирі, привітні  і надзвичайно гостинні.

Саме такі живуть у козацькому селі  Ждани, і в цьому переконалися  всі, хто завітав на святкування Дня села 25 серпня. Варто зазначити  , що до цього дня ретельно готувалися : капітально відремонтували фасад  будинку культури , провели поточний ремонт  пам’ятника землякам , полеглим в  роки  Другої світової війни , облаштували  цікаві виставки робіт народних умільців і , звісно , продумали  до дрібниць саму організацію святкового дійства.

На гостину до жданівчан завітали голова районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради  Владислав Мостовенко , начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко . Вони привітали земляків з Днем Незалежності  України, з Днем села і побажали міцності і процвітання жданівській громаді .

Сільський голова Наталія  Пономаренко підбила підсумки роботи за рік ,відзначила успіхи ,назвала проблеми і вручила подарунки батькам наймолодшої жительки Жданів Ісенко Поліни , найстаршій Ганні Тимофіївні Селюк, активісту громадського життя Василеві Кожомі.

До виступів аматорів сцени Жданівського будинку культури долучились учасники творчих формувань районного будинку культури , гості з Чорнухинщини   . Концертна програма була цікавою , різножанровою ,  насиченою . Глядачі тепло сприймали кожний виступ і нагороджували артистів дружніми аплодисментами.

А потім всі смакували кулішем , варениками , кавунами,

Такий уже звичай маємо – якщо святкувати , відпочивати, то так , щоб запам’яталося надовго.

Свято ще довго вирувало чарівними мелодіями, бриніло  народними піснями , дзвеніло жартами та веселощами і вражало танцювальною програмою, де давали жару закаблукам усі – від малого до великого.

 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...