This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Народжені вільними

Народжені вільними

24 серпня українці святкують – День народження нашої держави. Ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії. Так, нарешті, здійснилося суверенне право українського народу на самовизначення. Народ України затвердив право жити власним життям, самим обирати собі владу, встановлювати взаємини із сусідами та будувати майбутнє.
З нагоди національного свята в районній бібліотеці для дітей ім. О.Донченка була проведена історична відеогодина «Є найсвятіше слово на землі: Одне. Високе. Світле Україна». Діти також переглянули патріотичну абетку «Моя держава Україна», калейдоскоп цікавинок про Україну, ознайомилися з державними символами та книжковою виставкою «Це моя Україна, це моя Батьківщина».
Працівники бібліотеки відмітили, що творення історії Батьківщини, її сьогдення і майбутнього, її репутація в світі цілком залежить від зусиль кожного українця.

Наше майбутнє – з нашою країною.
Ми спокійні за неї, тому що любимо
свій край і віримо в себе.
Ніхто не зможе любити Україну
сильніше за нас. І нікому, крім нас,
не подарує наша земля стільки
свого тепла, любові й турботи.
Микита Кашницький

Тож нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожний дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...