This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Чи проростуть зерна, посіяні в рамках проєкту «Родина FEST»?!

Чи проростуть зерна, посіяні в рамках проєкту «Родина FEST»?!

16 серпня 2019 року вперше на базі кінно — спортивного клубу « Замкова гора» (керівник Олександр Івахненко) відбулося родинне свято «Підкова щастя»  у рамках соціального проєкту «Родина FEST». Його ідея виношувалася роками Лубенською міськрайонною ГО « СЖТ «За майбутнє дітей України» ( керівник Раїса Кошель). Втілити в життя вирішили у цьому році. До проведення заходу долучилися партнери – Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира  Малика та Полтавська обласна молодіжна громадська організація « Твій світ», які у співпраці на теренах нашого краю реалізували не одну громадську ініціативу.

     «Мрія організаторів заходу – започаткувати проведення щорічного фестивалю активного родинного дозвілля, який би сприяв вихованню любові до рідного краю, до малої своєї батьківщини, до родини – вічної зернини на невмирущому полі життя», — сказала Тетяна Качаненко, голова Лубенської райдержадміністрації, яка  благословила це починання на довгі роки цікавого і насиченого життя.

Людмила Пазенко, начальник відділу культури і туризму, продовжила: « Так, шанси такого заходу стати щорічним є. Ідея дозвілля, допомоги дітям  з особливими потребами адаптуватися в навколишньому середовищі – цікава і важлива. Головне у цій справі — продовжити напрацювання, зосередити увагу на вирішенні існуючих проблем, зацікавити учасників різнобарв’ям форм активного і пізнавального відпочинку».

    Серпневий день видався на славу! З далекої дороги завітали жданівські родини на чолі з сільським головою Наталією Пономаренко та  членом правління ГО «СЖТ « За майбутнє дітей України» Раїсою Пасічною; підопічні Лубенського міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

    Чимало цікавого запропонували учасникам заходу його організатори: спілкування, діалог поколінь, дитячі конкурси та розваги, танцювальний майстер — клас від колективу «Ренесанс»(керівник Дмитро Лоховицький), смачне пригощання  кулішем , піцою (Ніна Іванова та Наталія Омельяненко) та солодощами. Вразила екскурсія кінно-спортивним комплексом, яку провела Валентина  Балога та іпотерапія.    

    Винятковою в цей день була роль спонсорів, людей небайдужих до таких починань. Тож найщиріші слова подяки Олександру Марченку і його однодумцям, які вже неодноразово підтримували  соціокультурні заходи. Жодна дитина в цей день не залишилася без подарунка-сувеніра на згадку.

    Емоції не вщухали  майже три години. Радістю світились очі як дітей, так і дорослих. І це прекрасно!

    Віриться, що зерна цьогорічного фестивалю родинного дозвілля  «Підкова щастя» проростуть і щедро заколосяться. Кожного року на території кінно-спортивного клубу «Замкова гора» збиратимуться сім’ї , родини, аби не лише відпочити, розважитись, але й збагатитися духовно, продемонструвати порозуміння, повагу, злагоду, підтримку, які, на нашу думку, і є тим міцним фундаментом, на якому кожна родина будує свій замок Щастя , Добра і Благополуччя, символом якого з давніх-давен є підкова. 

    Тож довгого і цікавого життя тобі, фестивалю «Підкова щастя»! 

    Хочемо почути враження та чекаємо на відгуки і пропозиції. Нам важлива ваша думка.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...