This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Культурна спадщина / «Меди – межиріччя»

«Меди – межиріччя»

18 серпня у селі Очеретувате Семенівського району відбувся міжнародний  ап-ярмарок «Меди – межиріччя», в рамках якого у своїй виконавській майстерності змагались вокальні ансамблі та колективи малих форм (дуети, тріо, квартети, та окремі виконавці).

Аматорів сцени Лубенського району на конкурсі представили самодіяльні артисти із сіл Калайдинці та Новооріхівка. І не підвели, оскільки повернулись додому із Дипломами. Так, у номінації «дуети» 1-е місце посів дует «Надвечір’я» у складі Катерини Мисник та Віри Тараненко; у номінації «тріо» Диплом ІІ-ого ступеня отримали Микола Ужакін, Валентина Іщенко та Валентина Павлічук (Калайдинцівський БК). У номінації «квартети»          2-е місце дісталося гурту «Вояж» (Новооріхівського БК).

Вітаємо наших талановитих земляків. Бажаємо подальших успіхів, підкорення нових творчих вершин, натхнення у розвитку та популяризації самодіяльного мистецтва. А сільським головам Гаві В.О. та Ігнатенку С.М. дякуємо за підтримку та розуміння.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...