Домой / Новини / «Під дідовими липами».

«Під дідовими липами».

У селі Кузубівка Хорольського району відбувся ІІІ-ій Етнофестиваль «Під дідовими липами». Поруч з аматорами сцени із Києва, Оржиччини, Хорольщини та інших куточків України успішно виступив фольклорний колектив «Берегиня» Клепачівського сільського клубу (керівник Галина Михайленко). Наші талановиті землячки, об’єднані великою любов’ю до української народної творчості, представили глядачам кілька старовинних пісенних шедеврів, вклавши у їх виконання душу і особливі почуття. Тому, звісно, і були сприйняті глядачами по-особливому тепло і щиро.

Приємні враження, нові знайомства, позитивні емоції – це те, чим збагатилися клепачівські берегині, з чим повернулись вони до рідних домівок.

Вдячність аматорам сцени за чудовий виступ, за гідне представлення самодіяльного мистецтва лубенського краю під дідовими липами у Кузубівці.

 

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...