Домой / Новини / «Чиста криниця»

«Чиста криниця»

Традиційний обласний конкурс фольклорних колективів «Чиста криниця» відбувся цьогоріч у мальовничій Котельві в рамках Етнофестивалю «Гелон-Фест». Серед багаточисельної армії талановитих колективів із різних регіонів Полтавщини впевнено почувались і фольклорні ансамблі «Діброва» Тишківського будинку культури (керівник Галина Баленко) та «Берегиня» із села Клепачі (керівник Галина Михайленко). Виступи наших талановитих земляків увінчались успіхом – тишківці вибороли 1-е місце і вкотре підтвердили звання «народний», а клепачівці отримали Диплом 2-ого ступеня.
Вітаючи фольклорні колективи з вдалим представленням Лубенського району на конкурсі, щиро дякуємо їх учасникам за незрадливу любов до народної пісні, за рівень виконавської майстерності, за готовність завжди підтвердити – криниця духовності посульського краю є глибокою і повноводною, а вода в ній цілющою і смачною завдяки ось таким талановитим, творчим, натхненним людям – самодіяльним артистам.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...