This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / На гостини до Гребінки

На гостини до Гребінки

Надзвичайно цікавим став виступ аматорів сцени Калайдинцівського БК на щорічному відкритому фестивалі-конкурсі «На гостини до Гребінки», що днями відбувся у с.Гребінка.

Вокальний дует «Надвечір’я»  у складі Катерини Мисник та Віри Тараненко, тріо у складі Валентини Кузьменко, Валентини Павлічук, Миколи Ужакіна отримали, як переможці, Дипломи, кубки та грошові сертифікати. Підкорили серця глядачів і учасники народного аматорського вокального ансамблю «Вербиченька», виконавши українські народні пісні.

Розділяємо радість успіху і віримо, що кожний наступний виступ буде не менш вдалим і подарує глядачам незабутні враження, зорепад позитивних емоцій і віру в те, що все в нас з вами буде, бо ми – гарні люди. Бережімо один одного, навчімось цінувати кожну мить свого життя і дбайливо плекаймо духовну криницю нашого народу, аби не зачерствіли душею, аби не обміліли любов’ю.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...