This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Діти. Дорослі. Дозвілля : 3D в Тишках

Діти. Дорослі. Дозвілля : 3D в Тишках

Вже не вперше на Лубенщині відбуваються клубні зустрічі в рамках проекту «Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області» за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми Место встречи: Диалог. Місце зустрічі: Діалог. TreffpunktDialog та у співпраці з Лубенською центральною районною бібліотекою імені Володимира Малика і громадською спілкою «Жінок — трудівниць»За майбутнє дітей України».

Цього разу волонтери проекту організували чергову клубну зустріч за участі осіб різних поколінь в Тишках. Малеча, разом з преставниками старшого покоління, потрапили в атмосферу щирості, взаємоповаги та любові. Майстер — клас,  проведений психологом проекту Юлією Подою та  бібліотекарем  відділу обслуговування ЦРБ ім. В.Малика Ларисою Гончарук,  згуртував і малих, і старших, викликав безліч позитивних емоцій. Всі з любов`ю працювали над створенням  своїх «шедеврів». Приємно, що  і сільський голова Василь Шапаренко, прийняв участь у зустрічі.

А ще, діти самі створили ляльковий спектакль для старших. Супроводжували учасників заходу спілкування за чашкою чаю, пісні у виконанні чудового колективу «Діброва», який цьогоріч занесено на  районну Дошку Пошани. Чудові вироби місцевих  майстринь Уляни Теровець, Любові Мигаль, Лариси Артеменко додавали затишку і тепла. Працівники культури — бібліотекар  Галина Орел та завідувач клубом Наталія Козаренко гостинно допомагали в проведенні свята.

І хоч подейкують, що зараз такий час, що не до свят і не до книги, і Василь Шапаренко, сільський голова, і Раїса Кошель, голова СЖ  «За майбутнє дітей України»  впевнені, такі саме зустрічі ламають цей стереотип.  Сьогодні саме в малих селах потрібні такі зустрічі. Адже щастя — воно  в дрібницях, любов – в атмосфері, а самі захоплюючі спогади — складаються  ось з таких от днів.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...