Домой / Новини / Діти. Дорослі. Дозвілля : 3D в Тишках

Діти. Дорослі. Дозвілля : 3D в Тишках

Вже не вперше на Лубенщині відбуваються клубні зустрічі в рамках проекту «Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області» за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми Место встречи: Диалог. Місце зустрічі: Діалог. TreffpunktDialog та у співпраці з Лубенською центральною районною бібліотекою імені Володимира Малика і громадською спілкою «Жінок — трудівниць»За майбутнє дітей України».

Цього разу волонтери проекту організували чергову клубну зустріч за участі осіб різних поколінь в Тишках. Малеча, разом з преставниками старшого покоління, потрапили в атмосферу щирості, взаємоповаги та любові. Майстер — клас,  проведений психологом проекту Юлією Подою та  бібліотекарем  відділу обслуговування ЦРБ ім. В.Малика Ларисою Гончарук,  згуртував і малих, і старших, викликав безліч позитивних емоцій. Всі з любов`ю працювали над створенням  своїх «шедеврів». Приємно, що  і сільський голова Василь Шапаренко, прийняв участь у зустрічі.

А ще, діти самі створили ляльковий спектакль для старших. Супроводжували учасників заходу спілкування за чашкою чаю, пісні у виконанні чудового колективу «Діброва», який цьогоріч занесено на  районну Дошку Пошани. Чудові вироби місцевих  майстринь Уляни Теровець, Любові Мигаль, Лариси Артеменко додавали затишку і тепла. Працівники культури — бібліотекар  Галина Орел та завідувач клубом Наталія Козаренко гостинно допомагали в проведенні свята.

І хоч подейкують, що зараз такий час, що не до свят і не до книги, і Василь Шапаренко, сільський голова, і Раїса Кошель, голова СЖ  «За майбутнє дітей України»  впевнені, такі саме зустрічі ламають цей стереотип.  Сьогодні саме в малих селах потрібні такі зустрічі. Адже щастя — воно  в дрібницях, любов – в атмосфері, а самі захоплюючі спогади — складаються  ось з таких от днів.

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...