This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / ЛІТО. КНИГА. ПОЗИТИВ.

ЛІТО. КНИГА. ПОЗИТИВ.

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Літо… Як багато в цьому слові «сплелось» та «відгукнулось» — відпустки, канікули, нові враження, зустрічі.
Під час літніх канікул, звичайно ж, відпочинок не можна уявити без книжки. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!
Сьогодні пришкільний табір « Веселка» Жданівського НВК радо приймав у себе «бібліотечний десант» книгозбірні Володимира Малика. Програму бібліотекарі привезли насичену, змістовну, цікаву. Діти подорожували з книгою у світ казок (Казковий ерудит), тварин (працював мандрівний кінозал і діти з задоволенням переглянули кінострічку «Земля. Один вражаючий день».
Конкурси, вікторини, загадки від бібліотекарів і фантастична дитяча щирість, неймовірна зацікавленість малечі, безпосередність. «Все це так підкупає у наш жорстокий час»,- говорить Раїса Кошель, голова СЖТ «За майбутнє дітей України» , яка також побувала на заході.
Школярі з цікавістю взяли участь у квесті «Дитячих мрій країна чудова і чарівна», познайомилися з цікавими фактами «Піднебесної». Адже в цьому році в Україні рік Китаю. Тому завершилося дитяче свято в Жданах майстер — класом з виготовлення ліхтариків, врученням невеличких призів, ласуванням цукерок, які люб’язно надали спонсори.
Через декілька днів закінчується у школярів і «табірне» літо. Та попереду липень… серпень… канікули продовжуються. Продовжуються і креативні заходи для дітлахів у районних і сільських бібліотеках, які гарний настрій і цікаве дозвілля гарантують!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...