Домой / Новини / ЛІТО. КНИГА. ПОЗИТИВ.

ЛІТО. КНИГА. ПОЗИТИВ.

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Літо… Як багато в цьому слові «сплелось» та «відгукнулось» — відпустки, канікули, нові враження, зустрічі.
Під час літніх канікул, звичайно ж, відпочинок не можна уявити без книжки. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!
Сьогодні пришкільний табір « Веселка» Жданівського НВК радо приймав у себе «бібліотечний десант» книгозбірні Володимира Малика. Програму бібліотекарі привезли насичену, змістовну, цікаву. Діти подорожували з книгою у світ казок (Казковий ерудит), тварин (працював мандрівний кінозал і діти з задоволенням переглянули кінострічку «Земля. Один вражаючий день».
Конкурси, вікторини, загадки від бібліотекарів і фантастична дитяча щирість, неймовірна зацікавленість малечі, безпосередність. «Все це так підкупає у наш жорстокий час»,- говорить Раїса Кошель, голова СЖТ «За майбутнє дітей України» , яка також побувала на заході.
Школярі з цікавістю взяли участь у квесті «Дитячих мрій країна чудова і чарівна», познайомилися з цікавими фактами «Піднебесної». Адже в цьому році в Україні рік Китаю. Тому завершилося дитяче свято в Жданах майстер — класом з виготовлення ліхтариків, врученням невеличких призів, ласуванням цукерок, які люб’язно надали спонсори.
Через декілька днів закінчується у школярів і «табірне» літо. Та попереду липень… серпень… канікули продовжуються. Продовжуються і креативні заходи для дітлахів у районних і сільських бібліотеках, які гарний настрій і цікаве дозвілля гарантують!

x

Проверьте также

З бібліожиття  Лубенщини

Нинішній рік підготував для всіх нас глобальний виклик у вигляді COVID -19, що стрімко поширився ...