This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Презентанція книги Яніни Жусової «Любовь и Свекровь»

Презентанція книги Яніни Жусової «Любовь и Свекровь»

Яніна Жусова – психолог і реабілітолог не лише за освітою, але і за покликанням. Народилася в с. Солониця, закінчила школу в с. Войниха, зараз проживає в Києві. Напевно цілком символічним є те, що свою першу книгу «Любовь и свекровь» молода письменниця презентувала своїм землякам на Лубенщині – в читальній залі центральної книгозбірні імені Володимира Малика.
Знайомство з аудиторією Яніна розпочала з розповіді про себе та про те, як складалося її життя після закінчення школи. Захопила присутніх цікавою грою «Факти про себе», за участь у якій глядачі отримали призи – виготовлене власноруч сувенірне мило. А далі розповідь пішла про презентовану книгу «Любовь и свекровь».

Ця унікальна книга може бути цікавою кожному, незалежно від віку та статі. Прочитавши її, кожен почерпне для себе щось цікаве та корисне. «Три історії. Три книги в одній. Дивовижні пригоди юної дівчини і життєві труднощі на шляху до власного щастя. Роман, що навчає, або ж короткий посібник для дівчат – чоловіки, за яких не варто виходити заміж» — так охарактеризувала своє видання Яніна Жусова.
Атмосфера в залі була наелектризована захопленням та цікавістю, адже це була не просто звичайна презентація чергового любовного роману, а свого роду психологічна консультація – поради, які можливо допоможуть кожному переосмислити своє життя та знайти шлях до вирішення проблем в конфліктних ситуаціях зі своїм подружніми парами або їх батьками.
Закінчилась зустріч з письменницею дружнім спілкуванням. Багато хто забажав придбати книгу з автографом та отримати фото з авторкою на згадку.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...