This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / Китай – країна чотирьох тисячоліть.

Китай – країна чотирьох тисячоліть.

Книжкову викладку під такою назвою оформлено на абонементі центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. Видання, представлені увазі читачів, розкажуть багато цікавого про цю дивовижну країну. Вони ознайомлять користувачів з історією, культурою, традиціями Китаю. Одна з найзагадковіших країн світу стане ближчою та більш знайомою і завдяки художнім творам котрі також запропоновано до уваги читачів. Китай це не просто країна, це ціла планета! Тут зароджувалась и тисячоліттями розвивалась одна з найдревніших цивілізацій людства. Китай подарував світу гуманістичну філософію, неперевершений живопис, велику поезію. Нині країна займає перше місце в світі за чисельністю населення і третє за площею. 2019 рік оголошено роком Китаю в Україні
Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з виданнями про Піднебесну. Відкрийте для себе Китай. Давайте поринемо у цю цікаву,загадкову та дивовижну країну!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...