This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / «Казка літа починається»

«Казка літа починається»

«Казка літа починається» — свято під такою назвою вдруге відбулось у селі Вовчик. Його учасниками стали вихованці пришкільних таборів із сіл Калайдинці, Хорошки, Ждани, Снітин, Березоточа, Вовчик. І незважаючи на те, що через погодні умови початок літа святкували у будинку культури, це ніскільки не вплинуло на піднесений настрій дітлахів, на атмосферу щирості і добра, яка панувала у залі.
Цікаву казкову програму із чарівними Білосніжкою та Принцом, злою Королевою, кумедною Кікіморою, добрими лісовими звірятами, маленькими гномами і талановитими юними артистами Дашою Губренко, Анею Сергієнко, Матвієм Леоненко, Лізою Ніколайчик, Анею Тереминко, Аміною Михайловою, Іллею Пастушенко та учасниками зразкової циркової студії «Маска» підготували працівники районного будинку культури. У світ конкурсів і розваг учасників свята запросила директор Вовчицького будинку культури Світлана Костюк.
З початком прекрасної літньої пори, довгоочікуваного відпочинку вихованців шкіл району привітав виконував обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко «Світ дитинства, такий цікавий і захоплюючий, в якому кожний з вас є повноправним господарем, не може не хвилювати нас, дорослих, – сказав Сергій Миколайович. І завданням усіх є наповнення цього світу глибоким змістом, приємними враженнями, цікавими відкриттями і ось такими хвилюючими зустрічами». Долучилась до вітань і сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська.

Традиційно в цей день у картинній галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею ім.І.І.Саєнка було відкрито виставку робіт вихованців гуртків районного Центру дитячої та юнацької творчості. З радістю і гордістю говорила про успіхи дітей, їх наставників очільник Центру Валентина Моша. Цьогоріч поруч із роботами талановитих дітей персональну виставку представила Тетяна Даніленко – керівник гуртка «Умілі ручки» Березотіцької ЗШ І-ІІІ ст. Загалом, близько 300 робіт натхненних творчістю наших дорослих і юних краян протягом літа будуть хвилювати серця відвідувачів, бентежити їх душі, дарувати радість спілкування з прекрасним.
Як і минулого року, заключним акордом свята стало пригощання його учасників смачним кулішем. Він видався на славу, тому щира вдячність працівникам опорного закладу «Вовчицька ЗШ І-ІІІ ст. – ліцей» на чолі з директором Володимиром Костюком. Звичною стала присутність на заході голови спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїси Кошель, яка долучилась до його організації разом із Валентиною Сьомак – директорм ЦРБ ім.В.Малика, членом громадської організації.
Ось так з допомогою людей, залюблених у життя і творчість, небайдужих до дітей і дитинства, одержимих робити добрі справи відбулось святкове дійство у Вовчику.
Казка літа починається! Вона обов’язково матиме цікаве продовження і щасливий кінець. Ми віримо в це!

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...