Домой / Новини / «Казка літа починається»

«Казка літа починається»

«Казка літа починається» — свято під такою назвою вдруге відбулось у селі Вовчик. Його учасниками стали вихованці пришкільних таборів із сіл Калайдинці, Хорошки, Ждани, Снітин, Березоточа, Вовчик. І незважаючи на те, що через погодні умови початок літа святкували у будинку культури, це ніскільки не вплинуло на піднесений настрій дітлахів, на атмосферу щирості і добра, яка панувала у залі.
Цікаву казкову програму із чарівними Білосніжкою та Принцом, злою Королевою, кумедною Кікіморою, добрими лісовими звірятами, маленькими гномами і талановитими юними артистами Дашою Губренко, Анею Сергієнко, Матвієм Леоненко, Лізою Ніколайчик, Анею Тереминко, Аміною Михайловою, Іллею Пастушенко та учасниками зразкової циркової студії «Маска» підготували працівники районного будинку культури. У світ конкурсів і розваг учасників свята запросила директор Вовчицького будинку культури Світлана Костюк.
З початком прекрасної літньої пори, довгоочікуваного відпочинку вихованців шкіл району привітав виконував обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко «Світ дитинства, такий цікавий і захоплюючий, в якому кожний з вас є повноправним господарем, не може не хвилювати нас, дорослих, – сказав Сергій Миколайович. І завданням усіх є наповнення цього світу глибоким змістом, приємними враженнями, цікавими відкриттями і ось такими хвилюючими зустрічами». Долучилась до вітань і сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська.

Традиційно в цей день у картинній галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею ім.І.І.Саєнка було відкрито виставку робіт вихованців гуртків районного Центру дитячої та юнацької творчості. З радістю і гордістю говорила про успіхи дітей, їх наставників очільник Центру Валентина Моша. Цьогоріч поруч із роботами талановитих дітей персональну виставку представила Тетяна Даніленко – керівник гуртка «Умілі ручки» Березотіцької ЗШ І-ІІІ ст. Загалом, близько 300 робіт натхненних творчістю наших дорослих і юних краян протягом літа будуть хвилювати серця відвідувачів, бентежити їх душі, дарувати радість спілкування з прекрасним.
Як і минулого року, заключним акордом свята стало пригощання його учасників смачним кулішем. Він видався на славу, тому щира вдячність працівникам опорного закладу «Вовчицька ЗШ І-ІІІ ст. – ліцей» на чолі з директором Володимиром Костюком. Звичною стала присутність на заході голови спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїси Кошель, яка долучилась до його організації разом із Валентиною Сьомак – директорм ЦРБ ім.В.Малика, членом громадської організації.
Ось так з допомогою людей, залюблених у життя і творчість, небайдужих до дітей і дитинства, одержимих робити добрі справи відбулось святкове дійство у Вовчику.
Казка літа починається! Вона обов’язково матиме цікаве продовження і щасливий кінець. Ми віримо в це!

x

Проверьте также

Відбулася робоча група з напрацювання рекомендацій поліпшення якості послуг для осіб похилого віку в умовах пандемії COVID -19.

11 вересня 2020 року у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика відбулася робоча ...