This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Домой / Новини / До бібліотеки за втіхою

До бібліотеки за втіхою

За що ми любимо яскраві та спекотні літні канікули? За оптимізм і, звичайно ж, невгамовний позитив.
Цьогоріч літні канікули для учнів молодших класів пришкільного табору Лубенської ЗОШ №8 розпочалися зі знайомства з центральною книгозбірнею. Провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Самойленко розповіла діткам про бібліотеку та правила користування нею, і запросила стати юними користувачами книгозбірні.
Справжнім сюрпризом для дітей стало занурення у таємничий світ природи – до їх уваги було представлено уривок з фільму «Земля. Один вражаючий день». Затамувавши подих, маленькі глядачі спостерігали за тим, як пінгвін приносить здобич своїм дітям, маленька зебра рятується від хижака, а мавпинята (лангури) втікають від темряви.
Приємним завершенням знайомства дітей з бібліотекою став майстер-клас по виготовленню квітки з кольорового паперу, який провела бібліотекар Марія Колегова.

x

Проверьте также

Ігрова програма «Супер-дівчатка» в гуртожитку

Сучасні бібліотеки — це відкритий простір для життя. Сюди можна прийти не лише почитати книжки, ...